Jazyková škola ZELENKA

Jsme jedna z nejdéle působících jazykových škol vČR a zajistíme vám prvotřídní firemní nebo individuální jazykové kurzy.

OVERVIEW

The web page jazykova-skola-zelenka.cz currently has an average traffic ranking of zero (the smaller the superior). We have crawled nine pages inside the website jazykova-skola-zelenka.cz and found thirty-six websites linking to jazykova-skola-zelenka.cz.

JAZYKOVA-SKOLA-ZELENKA.CZ TRAFFIC

The web page jazykova-skola-zelenka.cz has seen varying quantities of traffic through the year.
Traffic for jazykova-skola-zelenka.cz

Traffic ranking (by month) for jazykova-skola-zelenka.cz

Traffic ranking by day of the week for jazykova-skola-zelenka.cz

LINKS TO JAZYKOVA-SKOLA-ZELENKA.CZ

Prekladateľská agentúra ZELENKA

Radi pomôžeme aj vám - Zistite ako. A naši zákazníci vám povedia, prečo už nemusíte hľadať inú. Čo o nás hovoria ďalší klienti? Prekladateľská agentúra ZELENKA nám už od roku 2007 pripravuje bezchybné preklady našich marketingových dokumentov. Oceňujeme hlavne profesionálny prístup, ťah na bránku a vždy perfektne odvedenú prácu. ZELENKA je spoľahlivý dodávateľ odborných prekladov a s našou spoluprácou sme spokojní. Aby ste sa na .

ZELENKA - překlady, tlumočení, jazykové kurzy - Praha, Brno, Zlín

Společnost ZELENKA poskytuje profesionální jazykové služby. Jsme překladatelská agentura se zaměřením na odborné překlady. Se specializuje na individuální a firemní jazykové kurzy. Pracuje pro vás více než 3000. Překladatelů, tlumočníků a lektorů, kteří ovládají více než 100 jazyků. Pro překlady a lokalizace používáme nejnovější technologie. Překladů a snižují vaše výdaje. Poradíme vám, jak efektivně. Vytvářet, aktualizovat a publikovat vaše dokumenty.

WHAT DOES JAZYKOVA-SKOLA-ZELENKA.CZ LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of jazykova-skola-zelenka.cz Mobile Screenshot of jazykova-skola-zelenka.cz Tablet Screenshot of jazykova-skola-zelenka.cz

JAZYKOVA-SKOLA-ZELENKA.CZ SERVER

Our crawlers identified that a single page on jazykova-skola-zelenka.cz took one thousand seven hundred and five milliseconds to download. I identified a SSL certificate, so our parsers consider jazykova-skola-zelenka.cz secure.
SECURE
217.112.171.74

We caught that this domain is using the Microsoft-IIS/7.5 server.

Jazyková škola ZELENKA

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web page jazykova-skola-zelenka.cz states the following, "Podívejte se, jak např." I saw that the webpage also said " Byznys jednoho z největších výrobců." They also said " Kabelů v Česku LAPP Group. Co o nás říkají další zákazníci? Jazyková škola Zelenka je pro nás profesionálním partnerem v dodání jazykových služeb. Oceňujeme profesionalitu a flexibilitu lektorů, širokou škálu služeb, kterou nabízejí. Jejich individuální metody výuky vyhovují naší praxi a stylu práce. Moravský Peněžní Ústav spořitelní družstvo." The meta header had firemní jazykové kurzy as the first optimized keyword. This keyword is followed by jazyková škola, firemni jazykove kurzy, and jazykova skola which isn't as important as firemní jazykové kurzy. The other words jazykova-skola-zelenka.cz used was jazyková škola Zlín. jazyková škola Praha is included but might not be viewed by search crawlers.

SEE SUBSEQUENT WEB SITES

Jazyková škola Žilina

Skutočným cieľom vzdelávania nie je poznanie, ale konanie. Inštitút jazykov a vzdelávania v Žiline. Je hlavnou pobočkou najväčšej siete jazykových škôl na Slovensku. Naša jazyková škola prináša maximálnu kvalitu výučby a spokojnosť študentov.

Hlavní stránka

Přijímáme přihlášky do Pomaturitního denního studia angličtiny pro školní rok. Pomaturitní denní studium angličtiny na úrovni mírně pokročilých a pokročilých. Cena Pomaturitního studia angličtiny je nejlevnější v Ústí nad Labem. Kurzovné je možno platit na splátky bez navýšení. Můžeme Vám zaručit, že budete studovat angličtinu na úrovni podle Vašich současných znalostí angličtiny po rozřazení na základě vstupních testů. Studovat mohou i studenti, kteří budou maturovat na podzim.

Maxíkova Jazyková školka a jesle Jazykové školky a jesle

Probíhá i v angličtině a s rodilým mluvčím. Dostatek pohybu pro vaše ratolesti. Nízký počet dětí na učitele. Rozdělení do skupin dle dovedností s přihlédnutím k věku. Unikátní program pro rozvoj dětí. Mnoho skvělých aktivit, které děti baví. Maxíkova jazyková školka ta správná školka pro Vaše dítě! Hledáte v Praze školku nebo jesle, které Vám zaručí jistotu a klid a poskytnou více než jen hlídaní Vašeho dítěte? Stačí jen jedno kliknutí.

Jazyková škola s britskými lektormi START Košice. 50 eur mesiac.

Angličtina v Košiciach s britskými a americkými lektormi. Naučte sa hovoriť po anglicky v našich malých skupinách alebo individuálne. Kurz angličtiny v skupine pre dospelých stojí len 50 mesačne. Máme skupiny vhodné pre pokročilých aj pre úplných začiatočníkov. Angličtina v Košiciach s britskými a americkými lektormi. Angličtina je najrozšírenejší jazyk vo svete. Je jazykom businessu, akadémie, vedy, .

JazykováLaboratoř.cz

Přestože existuje mnoho slov, která se v češtině i v ruštině řeknou skoro stejně, rozhodně se na tuto podobu nedá spolehnout. Do našeho přehledu jsme vybrali několik ukázek toho, jak hodně vás může vaše intuice zklamat. Například takové slovo pitomec . Video s návodem na obsluhu testů.